ЕЛОС епіляція

Електрооптична енергія впливає на волосяний фолікул, не травмуючи при цьому клітини шкіри.

У наш час існує безліч засобів для видалення небажаного волосся, але назв занадто багато, тому заплутатися у них доволі легко, а ось розібратись набагато складніше. Сучасна косметологія впевнено крокує вперед, залишивши позаду бритви, віск і креми для видалення волосся у «минулому столітті». Світові технології в індустрії краси із роками пропонують нові, усе більш сучасні методики і обладнання. Відслідкувати їх еволюцію звичайній людині досить важко, а зробити вибір і знайти дійсно якісну, комфортну і одночасно доступну процедуру ще складніше. На щастя, на сьогоднійшній день така процедура існує і застосовується в усіх розвинених країнах, таких як: США, Ізраїль, Норвегія та ін. Так сучасний науковий світ зупинив свій вибір на новітній технології видаленя волосся – ЕЛОС епіляції.

Чому цей метод епіляції вважається №1 у списку процедур по видаленню волосся?

 • Процедура проходить шкидко та безболісно;
 • Видалення майже будь-яких волосинок назавжди (темних, товстих і тонких, русявих);
 • Відсутність побічних ефектів: опіків, пігментації;
 • Мінімальні протипоказання (онкологія, кардіостимулятор, не бажано під час вагітності та періоду лактації через змінений та нестабільний гормональний фон);
 • Підходить для будь-яких найніжніших ділянок шкіри;
 • Поліпшення зовнішнього виду шкіри (підвищення її еластичності, пружності, рівномірності тону шкіри, звуження пор, зникнення темних цяток від волосинок, подразнень, колючок, врослого волосся);
 • Середня кількість процедур, необхідних для повного видалення волосся, від 6 до 10;
 • Співвідношення ціни і якості найоптимальніше серед конкурентів.

Слід пам ’ятати, що більшість волосинок знаходяться у стані спокою – до 80% (в залежності від ділянки тіла), відповідно після першої, другої, третьої процедури нова частина волосинок переходить у стадію росту. Тому для повного видаленя волосинок необхідно зробити декілька процедур.

ЕЛОС розшифровується як елетро-оптична синергія, де «електро» – біполярне радіачастотне випромінювання (як у електроепіляції), «оптична» – імпульсне світлове випромінювання (як у фотоепіляції чи лазерній), «синергія» – їх ефективна взаємодія.

Якщо фотоепіляція – це боляче і не завжди безпечно, лазерна епіляція – не досить безпечно, довго і знову ж таки досить болісно, то ЕЛОС – швидко, ефективно і практично безболісне видалення волося назавжди.

Електрооптична енергія вибірково нагріває волосяний фолікул, не травмуючи при цьому клітини шкіри, волосяна цибулина руйнується через порушення кровотоку до неї, через що ріст волосся припиняється.

Їх кількість залежить від індивідуальних особливостей організму, впливу різних факторів:

 • Гормональних;
 • Генетичних;
 • Стану здоров’я;
 • Ділянок тіла;
 • Кольору волосся і їх товщини (краще піддаються впливу темні і товсті волосинки) ;
 • Глибини залягання волосяних фолікулів у прошарках шкірного покриву;
 • Маніпуляцій з небажаним волоссям між процедурами, тощо.

Зазвичай, досягнення бажаного ефекту відбуваєтя за 10-12 процедур, виконаних з певною регулярністю. Середній інтервал між процедурами становить приблизно 4-8 тижнів. Це саме період дозрівання цибулини волосся, його переходу зі «сплячого» стану в активну фазу росту. Утім, часто помітний результат Ви зможете відчути вже після першої процедури: кількість волосинок помітно зменшиться, їх ріст сповільниться.

ЕЛОС епіляція в Ніжині проводиться у апаратній косметології «Стиль лілій».

Ми завжди підберемо для Вас зручний час для відвідування і підійдемо до кожної косметологічної проблеми із масимальною увагою, щоб Ви обов’язково залашилися задоволеними.

Ми точно знаємо, що потрібно саме Вам і впевнено стверджуємо, що досконалості немає меж!

Comments are closed.