Ультразвукова кавітація

Процедура полягає у дії на жирові відкладення низькочастотного ультразвуку.

У даний час практично кожна людина може дозволити собі мати підтягнуту та струнку фігуру. Причому абсолютно без оперативних втручань сучасна косметологія тіла дозволяє ефективно впоратися з надмірними обсягами жирових відкладень без синців та шрамів за допомогою ультразвукової кавітації – унікального методу коригування фігури за допомогою варіанту ультразвуку, що дозволяє досягти результатів аналогічних ефекту після ліпосакції, але абсолютно без оперативного втручання.

Сама процедура полягає у впливові на жирові відкладення низькочастотного ультразвуку. У жировій тканині при цьому відбувається утворення швидко зростаючих і згодом мікробульбашок які вибухають, а у міжклітинному просторі відбувається перехід жирових клітин в рідкий стан зі звільненням тригліцеридів, що швидко і природно виводяться з організму природнім шляхом.

Ефект від процедури кавітації помітний майже відразу після першого сеансу і посилюється за кілька днів. За один сеанс можна вивести з організму до 15 см3 жиру. Це відповідає втрати в талії від 1 до 4 см після 1сеансу при виконанні всіх рекомендацій. Після видалення розщеплених продуктів накопичення жиру в обробленій області стає вкрай важким. Клієнт втрачає після процедури в основному об’єм, а не вагу, тому що жирова тканина, займаючи великий об’єм, має невисоку щільність і є внаслідок цього досить легкою, тому, перш за все, помітна саме втрата об’єму. Рекомендується активний спосіб життя, правильне харчування та гарний питний режим.

Процедура кавітації абсолютно безболісна, хоча є мінімальні протипоказання (онкологія, вагітністі та період лактації, серйозні хронічні захворювання печінки та нирок, некомпенсовані стадії інсулінозалежного діабету). Для досягнення необхідного ефекту проводиться кілька сеансів, як правило, від 4 із проміжками 7-10 днів. Для якнайшвидшого виведення продуктів розпаду жирів рекомендується проводити кавітацію разом з лімфодренажем/пресотерапією. Завдяки дії ультразвуку шкіра стає еластичною, поліпшується кровообіг у місці обробки, зруйновані жирові клітини згодом не мають відновлюватися. Надалі для максимального підтримання досягнутого ефекту рекомендується проводити 1-2 повторні сеанси приблизно раз на півроку за потреби.

Підготовка до процедури:

  • 3 дні перед процедурою не вживати алкоголь та не палити;
  • 3 дні перед сеансом не приймати жирну, смажену та гостру їжу, щоб не навантажувати печінку та нирки;
  • 3 дні перед процедурою пити щонайменше 1,5 л чистої води на день;
  • бажано випити 1 л води за 2-3 години до кавітації.

Післяпроцедурний режим:

Протягом 2-3 днів після проходження процедури необхідно щодня випивати щонайменше 1 л води для прискорення процесу виведення продуктів розпаду;

  • 3 дні після сеансу не вживати алкоголь та не палити;
  • 3 дні після процедури не приймати жирну, смажену та гостру їжу.

Доглянутість, підтягнута шкіра обличчя і тіла завжди і в будь-якому віці сприймаються як ознака здоров’я, а зовнішності сьогодні надається все більш важливе значення.

Ваша зовнішність має бути продовженням Ваших переваг.

Покажіть світові, наскільки Ви привабливі.

Станьте ще більш товариськими, успішними в кар’єрі та любові, адже Ви цього варті!

Милі пані та панове, запрошуємо Вас до нас, бо досконалості немає меж!

Comments are closed.