Лазерне видалення тату і татуажу

Лазерна депігментація – це процес дії лазерного променя тільки на молекули фарби, не травмуючи при цьому шкіру.

Колись піддавшись спокусі моди або бажаючи закарбувати навічно ім’я коханої людини, Ви зробили на своєму тілі татуювання, якого після тривалого проміжку часу хочете позбутися, або довгоочікуваний татуаж не виправдав надій?

Тоді лазерне видалення татуювань та татуажу саме для Вас!

Лазерна депігментація – це процес впливу на молекули барвника лазерним променем, при цьому це відбувається вибірково тільки на фарбу (зазвичай не ушкоджуючи цілісність дерми та її базальної мембрани в залежності від ділянки, тим самим немає утворення шрамів та ділянок гіпопігментації), і надалі барвник виводиться зі шкіри в результаті природних обмінних процесів: протягом 6-8 тижнів вимивається лімфою. Результати залежать від глибини залягання фарби, її типу, кольору та інших особливостей.

Видалення тату та татуажу лазером – метод, що став популярним у всьому світі.

У апаратній косметології «Стиль лілії» проводиться видалення тату та татуажу ND YAG лазером, який є «золотим стандартом».

Відчуття при лазерному видаленні татуювань схожі на чутливість при їх нанесенні, і набагото комфортніші з процесом обробки кислотою та способом зішкрібання. Процедура не потребує анестезуючих препаратів, що важливо для людей, яким протипоказаний наркоз. При обробці лазером відчуваються лише легкі поколювання та невелике печіння.

Повне видалення татуювання та татуажу відбувається після кількох сеансів. Їхня кількість залежить від форми та розміру татуювання, густоти та глибини залягання фарби. Наприклад, малюнки, виконані в синьому, фіолетовому та оранжевому кольорі, видаляються швидше та простіше за інших. Складні формою, різнокольорові тату видаляються довше. Проте, після першого етапу можна відразу побачити, як відбувається знебарвлення малюнка.

Переваги зведення тату і татуажу лазером:

  • Не вимагає знеболювання під час процедури зведення татуювань та татуажу;
  • Не залишає рубців при видаленні;
  • Майже відсутні протипоказання (онкологія, кардіостимулятор, алергія на барвник, діабет, не бажано під час вагітності та періоду лактації).

Коректне застосування лазерних систем у косметології, як показує досвід провідних центрів та салонів, дає неперевершені жодними іншими методами результати.

Доглянута та чиста шкіра завжди і в будь-якому віці сприймаються як ознака здоров’я, а зовнішності сьогодні надається все більш важливе значення.

Ваша шкіра має бути продовженням Ваших переваг.

Покажіть світові, наскільки Ви привабливі.

Стати ще більш товариськими, успішними в кар’єрі та любові, адже Ви цього варті!

Милі пані та панове, запрошуємо Вас до нас, бо досконалості немає меж!

Comments are closed.